Vytisknuto z portálu CENTRUM VZDĚLÁVÁNÍ - http://www.centrumvzdelavani.cz

Příprava na přijímací zkoušky přes internet na www.samouk.cz

Pokud Vás zanedlouho čekají přijímací zkoušky na střední nebo vysokou školu, neměli byste přehlédnout možnost přípravy přes internet.

Pečlivá příprava Vám může ulehčit často nesnadný úkol uspět u přijímacích zkoušek.

Studium přes internet probíhá bez nutnosti docházet do klasické třídy a s rozvojem internetu získává tzv. ilearning stále větší oblibu. Důvodů je hned několik, především nižší finanční náklady a časová svoboda. Při on-line studiu nemusíte nikam jezdit, tím pádem ušetříte peníze i čas za dopravu. Pořizovací cena internetových kurzů je také v porovnání se standardní výukou levnější. Odpadají nám totiž náklady za drahé pronájmy učeben, apod.

Již ani není pravda, že studentům chybí kontakt s lektorem a ostatními studenty. V našich on-line kurzech mají žáci po celou dobu k dispozici lektora, se kterým mohou díky emailu, skypu nebo ICQ konzultovat problémy při studiu. O své poznatky a trable se mohou podělit také s ostatními lidmi, kteří on-line kurz studují. Studenti se mohou navzájem motivovat a diskutovat ve fórech nebo na chatu.

Rozvoj informačních technologií lidem nepřináší jen nové způsoby zábavy, ale nabízí příležitost, jak se dál rozvíjet a překonávat své vlastní hranice. Proč toho nevyužít a moderní formou studia nezískat nové poznatky z oboru, který vás zajímá?


Společnost Samouk.cz poskytuje internetové kurzy od roku 2010. Nyní máte možnost se z její nabídky připravit na prestižní vysoké a střední školy. Můžete absolvovat přípravné kurzy: Testy studijních předpokladů, Obecné studijní předpoklady, přijímací zkoušky na lékařské fakulty, na ekonomické fakulty, na psychologické obory a přípravu z matematiky i českého jazyka na střední školy.