Vytisknuto z portálu CENTRUM VZDĚLÁVÁNÍ - http://www.centrumvzdelavani.cz

Brožura Jak vyplnit přihlášku na VŠ – zdarma

Společnost Tutor připravila pro studenty maturitních ročníků bezplatnou brožuru Jak vyplnit přihlášku na vysokou školu. Studenti v brožuře najdou kromě vzorově vyplněné přihlášky také rady, jak zvládnout přijímací zkoušky v klidu, či vzor odvolání pro případ nepřijetí na VŠ.

Vzdělávací společnost Tutor vydala bezplatnou informační brožuru Jak vyplnit přihlášku na vysokou školu. Tištěná brožura je zdarma distribuována na střední školy v České republice, elektronickou formu lze stáhnout na www.tutor.cz/prihlaska-na-vs.

Brožura obsahuje podrobný návod na vyplnění tištěné i elektronické přihlášky a vyplněný vzorový formulář. Kromě toho v ní studenti najdou rady a tipy, jak úspěšně zvládnout přijímací zkoušky a jak v případě neúspěchu napsat odvolání.

Školy či studenti, kteří brožuru neobdrželi, si o ni mohou napsat na e-mail marketing@tutor.cz nebo zavolat na telefonní číslo 210 084 210, bude jim zaslána zdarma.

Tutor, s.r.o., v rámci informačního servisu pro studenty připravil také speciální kurz, kde s vyplněním přihlášky pomohou školení pedagogové.


TUTOR, s.r.o.

Tutor, s.r.o., je dynamicky se rozvíjející vzdělávací společnost a jazyková škola, do jejíhož portfolia patří také nakladatelství a vydavatelství. Tutor působí na trhu vzdělávání od roku 2000. V roce 2001 se stává největší vzdělávací společností v ČR v oboru přípravy na vysoké školy. V následujícím roce upevňuje svoji pozici úspěšným zavedením knižní edice Přijímací zkoušky na vysoké školy. V roce 2003 zahajuje provoz jazykové školy, zakládá sekci firemního vzdělávání a otevírá pobočku v Brně. Kurzy pro veřejnost jsou pořádány v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Hradci Králové, Českých Budějovicích a Plzni, pro firemní zákazníky pak v celé ČR. V roce 2007 využilo služeb společnosti Tutor přes 10 000 spokojených zákazníků. Společnost pokračuje v expanzi a zakládá nové pobočky v Ústí nad Labem, Liberci a Zlíně. Počátkem roku 2007 Tutor kupuje brněnskou JŠ Diplomat a posiluje tak svoji pozici v tomto regionu.

Kontakt:
Světla Košková
Marketing Manager
Tel.: 210 084 233
svetla.koskova@tutor.cz